"40-stka" Muzeum podczas VIII Noc w Muzeum,22 maja, godz.20.30

Już po raz ósmy spotkamy się podczas kolejnej edycji wydarzenia jaką jest niewątpliwie Noc w Muzeum. Wpisujemy się naszymi  działaniami  w Ogólnopolskie Noce Muzeów. Tegoroczna noc będzie  wyjątkowa niezwykła także i  z tego względu ,że właśnie wtedy pragniemy świętować  jubileusz 40.lecia  powstania słupeckiego muzeum.
Zatem zapraszamy bardzo, bardzo serdecznie w  dniu 22 maja 2015r. (piątek) o godzinie  20.30 wszystkich mieszkańców miasta i regionu  na to wyjątkowe urodzinowe spotkanie.
My ze swej strony zaoferujemy  mnóstwo atrakcji  m.in. wystawy ze zbiorów własnych :"Eksponaty"  i "Muzeum zaprasza..." - plakaty  i afisze z lat 2000-2015, spektakl teatralny : "Jabłko Adama"- prezent od grupy teatralnej  "Human Sapiens" z LO w Słupcy  , prezentację multimedialną na elewacji budynku ;"40 lat minęło....", niezwykły koncert zespołu Harmonijek Ustnych Animato ze Szczecina na  urodzinowy na finał i wiele innych niespodzianek.  Gości podejmiemy  stosownym toastem i wielkim urodzinowym tortem.  Jako jubilaci nie oczekujemy specjalnych prezentów - licząc  jedynie na Państwa  liczną obecność ,która będzie dla nas  wyrazem docenienia naszych zróżnicowanych działań  i  faktu, iż instytucja, o której powstanie zabiegało wielu Słupczan jest ważnym elementem edukacji kulturalnej miasta i regionu. Pora atrakcyjna, pogoda murowana, szampański  nastrój i bawimy się do rana. Baloniki  i inne gadżety urodzinowe mile widziane  -jako atrybuty urodzinowego spotkania. Będziemy mieć też swoje ...jubileuszowe. Czekamy na wszystkich  i zapraszamy do wspólnego świętowania.

.......................................................................................................................

Przypominamy o "selfie z muzeum" - do 16 maja .Wręczenie nagród podczas Nocy w Muzeum.